Hustopečské skákání
v češtině in English
6. a 8. února HUSTOPEČSKÉ SKÁKÁNÍ AGROTEC 2020

Results

Archiv | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019

Muži A / Men A 2020

Poř.

Rok nar.

Příjmení

Jméno

Oddíl, příslušnost

Výška

1.

1998

Gale

Tom

Velká Británie

233

2.

1989

Bednarek

Sylwester

Polsko

230

3.

1988

Wilson

Jamal

Bahamy

230

4.

1991

Rivera

Edgar

Mexiko

227

5.

1997

Zayas

Enrique

Kuba

227

6.

1988

Sawe

Matthew

Keňa

227

7.

1991

Zhang

Guowei

Čína

224

8.

1989

Bubeník

Matúš

Slovensko

224

9.

1999

Bahník

Marek

Česká republika

224

=10.

1991

Baker

Chris

Velká Británie

220

=10.

1998

Nedasekau

Maksim

Bělorusko

220

12.

1991

Casto Rivera

Luis Joel

Portoriko

220

13.

1984

Donald

Thomas

Bahamy

220

14.

1997

Moleya

Chris

Jihoafrická republika

210

15.

1992

Heindl

Martin

Česká republika

NM







MS

 

 

 

 

 

Ženy A / Women A 2020

Poř.

Rok nar.

Příjmení

Jméno

Oddíl, příslušnost

Výška

1.

1994

Manson

Nikki

Velká Británie

193

2.

1995

Gerashchenko

Iryna

Ukrajina

190

3.

1997

Lake

Morgan

Velká Británie

190

=4.

1987

Radzivil

Svetlana

Uzbekistán

187

=4.

1989

Frederick

Priscilla

Antiqua a Barbuda

187

6.

1990

Partridge

Bethan

Velká Británie

187

=7.

2001

Sajdoková

Bára

Česká republika

187

=7.

1994

Chumachenko

Yuliya

Ukrajina

187

9.

1992

Vuković

Marija

Černá Hora

187

10.

1984

Spencer

Levern

Ostrov sv. Lucie

187

11.

2002

Krejčiříková

Klára

Česká republika

184

12.

1994

Rogan

Philippa

Irsko

184

13.

1987

Dusanova

Nadezhda

Uzbekistán

180

MS

 

 

 

 

 

Muži B / Men B 2020

Poř.

Rok nar.

Příjmení

Jméno

Oddíl, příslušnost

Výška

1.

1993

De Luca

Nicolas

Iálie

220

2.

1996

Grimsey

Will

Velká Británie

220

3.

1995

Jankovics

Dániél

Maďarsko

217

4.

1997

Steinmetz

Andreas

Rakousko

214

5.

1996

Coward

Akin

Velká Británie

214

6.

1995

Klukan

Matěj

PSK Olymp Praha

205

7.

1998

Szyszkowicz

Jan

SSK Vítkovice

205

8.

1998

Deutsch

Domonkoš

Maďarsko

200

9.

2000

Hacuš

Vojtěch Tadeáš

TJ Jablonec n.N.

200

10.

1999

Vojtek

Jan

SSK Vítkovice

200

11.

1992

Kozárek

Lukáš

TJ Atletika Kolín

200

12.

1989

Ashley

Matthew

Velká Británie

195

13.

1997

Webb

Ryan

Velká Británie

190

=14.

1998

Posel

Petr

AC Ústí nad Labem

190

=14.

1997

Tesař

Ondřej

AK Olomouc

190

16. 1997 Dočkal Tomáš AK Olomouc 190

MS

 

 

 

 

 

Ženy B / Women B 2020

Poř.

Rok nar.

Příjmení

Jméno

Oddíl, příslušnost

Výška

1.

1998

Renner

Luca

Maďarsko

179

2.

1997

Borthwick

Emily

Velká Británie

179

3.

1999

Kriszt

Katalin

Maďarsko

170

4.

1999

Přibylová

Kateřina

TJ Sokol Opava

165

5.

1999

Smith

Natasha

Velká Británie

165

6.

1999

Shannon

Craig

Irsko

160

7.

1997

Pullin

Ellie

Velká Británie

160

8.

1998

Butkovská

Simona

Slovensko

155

9.

1999

Langhansová

Nikola

Lokomotiva Beroun

155

10.

2000

Zotyková

Veronika

SSK Vítkovice

150







MS

 

 

 

 

 

Juniorky / U20 Woman 2020

Poř.

Rok nar.

Příjmení

Jméno

Oddíl, příslušnost

Výška

1.

2002

Moat

Hannah

Velká Británie

175

2.

2001

Neat

Carmen

Velká Británie

175

3.

2002

Horváthová

Michaela

AK Olymp Brno

165

4.

2002

Vlčková

Tereza

Atletika Poruba

165

5.

2001

Houzarová

Michaela

Atletika Jihlava

150

6.

2002

Smolíková

Kateřina

Atletika Jihlava

150







MS

 

 

 

 

 

Dorostenky / U18 Women 2020

Poř.

Rok nar.

Příjmení

Jméno

Oddíl, příslušnost

Výška

1.

2003

Tichá

Simona

Slovensko

170

2.

2004

Pacltová

Kristýna

TJ Lokomotiva Beroun

165

3.

2004

Levková

Alena

AK Olomouc

165

4.

2004

Klementová

Klára

AK Olymp Brno

160

=5.

2005

Krejčiříková

Karin

SK Atletika Hustopeče

150

=5.

2003

Klepetková

Viktorie

ASK Lovosice

150

=5.

2004

Novotná

Viktorie

Sokolo Opava

150

=5.

2003

Ortová

Natali

TJ Nové Město n.M.

150

9.

2006

Mayerhofer

Nikita

SK Atletika Hustopeče

150

10.

2004

Petrová

Kristýna

TJ Nové Město n.M.

140

11.

2004

Vrbová

Marie

SK Atletika Hustopeče

140

12.

2006

Škanderová

Nikola

TJ Nové Město n.M.

125







MS

 

 

 

 

 

Junioři / U20 Men 2020

Poř.

Rok nar.

Příjmení

Jméno

Oddíl, příslušnost

Výška

1.

2001

Agoucha

Kelechi

Velká Británie

222

2.

2002

Brereton

Sam

Velká Británie

216

3.

2002

Bělík

Jakub

TJ Sokol Hr. Králové

209

4.

2002

Strassel

Lionel

Rakousko

209

5.

2001

Štefela

Jan

AK Škoda Plzeň

209

6.

2001

Henkes

Ben

Rakousko

209

7.

2001

Kunt

Jakub

AC SI.SI. Uh.Hradiště

197

8.

2002

Škobránek

Libor

MS Brno

197

9.

2002

Janiš

Richard

AK Zlín

188

10.

2002

Ammer

Matyáš

TJ Nové Město n.M.

188

11.

2002

Smolík

Petr

TJ Nové Město n.M.

184

12.

2002

Prokop

Roman

AK Zlín

180

13.

2001

Martinka

Dominik

AK Zlín

175

14.

2002

Pospíšil

Matouš

AK Hodonín

170







MS

 

 

 

 

 

Dorostenci / U18 Men 2020

Poř.

Rok nar.

Příjmení

Jméno

Oddíl, příslušnost

Výška

1.

2003

Knott

Charlie

Velká Británie

200

2.

2004

Neufuss

Tomáš

TJ Sokol Velké Meziříčí

188

3.

2004

Pecha

Zbyněk

TJ Nové Město n.M.

170

4.

2004

Slatinský

Erik

Lokomotiva Břeclav

170

5.

2004

Čech

Šimon

TJ Velké Meziříčí

165

 

MS

 

 

 

 

 

Starší žáci / U15 Boys 2020

Poř.

Rok nar.

Příjmení

Jméno

Oddíl, příslušnost

Výška

1.

2005

Donneberger

Jan

AK Olymp Brno

184

2.

2005

Kovář

David

BYAC Brno

170

3.

2006

Sedláček

Jiří

AK Olymp Brno

160

4.

2005

Fröhlich

Jaroslav

SK Atletika Hustopeče

155

=5.

2006

Skřivánek

Matěj

AK Olymp Brno

155

=5.

2005

Mach

Filip

Gymnázium Hustopeče

155

=5.

2005

Klimeš

Antonín

ZŠ Hustopeče Komenského

155

8.

2005

Pavlíček

Filip

BYAC Brno

155

9.

2006

Kašpar

Jan

ZŠ Břeclav Komenského

155

10.

2006

Kočí

Boleslav

BYAC Brno

150

11.

2005

Křivka

Jan

ZŠ Hustopeče Komenského

145

12.

2005

Michlovský

Jiří

ZŠ Břeclav Slovácká

145

13.

2005

Novák

Adam

ZŠ Hustopeče Komenského

145

14.

2005

Kadlíček

Ondřej

ZŠ Vranovice

145

15. 2005 Machala Ondřej ZŠ Velké Němčice 140
16. 2006 Kučera Tomáš BYAC Brno 140
17. 2006 Rauš Filip ZŠ Velké Němčice 140
18. 2005 Machovský Viktor ZŠ Hustopeče Komenského 135
19. 2006 Navrátil Dominik ZŠ Břeclav Slovácká NM

MS

2004

Klemeš

David

ZŠ Hustopeče Komenského

135

MS 2004 Nevěděl Nikolas ZŠ Hustopeče Komenského 145
MS 2004 Kovařík Marek ZŠ Hustopeče Komenského 145
MS 2004 Zemene Lukáš Gymnázium Hustopeče 155
MS 2004 Nevěděl Samuel ZŠ Hustopeče Komenského 155
MS 2004 Šopf Petr ZŠ Hustopeče Komenského 140
MS 2004 Malík Tomáš ZŠ Velké Němčice 155
MS 2004 Pezlar Richard SK Atletika Hustopeče DNS

Starší žákyně / U15 Girls 2020

Poř.

Rok nar.

Příjmení

Jméno

Oddíl, příslušnost

Výška

1.

2006

Němečková

Tereza

ZŠ Břeclav Slovácká

153

2.

2005

Krejčiříková

Karin

SK Atletika Hustopeče

153

3.

2005

Myšková

Tereza

JAC Brno

153

4.

2006

Vetešová

Sandra

AK Olymp Brno

149

5.

2006

Svobodová

Sabina

TJ TŽ Třinec

149

6.

2006

Švandová

Veronika

TJ Sokol V.Meziříčí

149

7.

2006

Vašíčková

Veronika

ZŠ Břeclav Slovácká

149

8.

2005

Piškulová

Jana

ZŠ Břeclav Slovácká

145

=9.

2005

Helešicová

Nikol

ZŠ Břeclav Komenského

145

=9.

2006

Mayerhofer

Nikita

SK Atletika Hustopeče

145

11.

2005

Janoušková

Tereza

AK Olymp Brno

145

=12.

2005

Hricová

Kristýna

ZŠ Břeclav Komenského

135

=12.

2005

Kneblová

Simona

SK Atletika Hustopeče

135

=12.

2006

Humpolíková

Natálie

SK Atletika Hustopeče

135

=12.

2006

Křehlíková

Anna

AK Olymp Brno

135

16. 2005 Králíková Veronika AK Olymp Brno 135
17. 2006 Baránková Simona ZŠ Břeclav Komenského 135
18. 2006 Jakoušová Andrea Valérie SK Atletika Hustopeče 130
19. 2005 Schejbalová Iva ZŠ Břeclav Komenského 130
20. 2005 Blažková Petra ZŠ Hustopeče Komenského 125
21. 2005 Kočí Karolína SK Atletika Hustopeče NM






MS

2004

Vrbová

Marie

SK Atletika Hustopeče

140

Mladší žáci / U13 Boys 2020

Poř.

Rok nar.

Příjmení

Jméno

Oddíl, příslušnost

Výška

1.

2007

Jordán

Jakub

SK Atletika Hustopeče

149

2.

2007

Homola

Vojtěch

ZŠ Velké Němčice

149

3.

2007

Sýkora

Jakub

ZŠ Břeclav Slovácká

146

4.

2007

Trungel

Petr

BYAC Brno

143

=5.

2009

Režňák

Matěj

ZŠ Valtice

135

=5.

2007

Pohanka

Adam

ZŠ Břeclav Slovácká

135

7.

2009

Drobilič

Lukáš

ZŠ Valtice

130

8.

2008

Létal

Maxim

ZŠ Valtice

130

9.

2007

Paštika

Adam

ZŠ Hustopeče Komenského

130

=10.

2007

Fojtík

Josef

Gymnázium Hustopeče

130

=10.

2007

Kuchař

Jan

BYAC Brno

130

12.

2008

Veselý

Adam

BYAC Brno

125

13.

2007

Augustin

Tomáš

BYAC Brno

120

14.

2008

Tančinec

Jan

SK Atletika Hustopeče

115

 

 

 

 

 

 







MS

 

 

 

 

 

Mladší žákyně / U13 Girls 2020

Poř.

Rok nar.

Příjmení

Jméno

Oddíl, příslušnost

Výška

1.

2007

Seďová

Nikola

SK Atletika Hustopeče

141

2.

2009

Skálová

Natálie

JAC Brno

136

3.

2008

Klementová

Barbora

JAC Brno

130

4.

2008

Vrbová

Amálie

ZŠ Hustopeče Nádražní

125

5.

2007

Binderová

Eliška

ZŠ Hustopeče Nádražní

125

6.

2008

Korábová

Amálie

ZŠ Hustopeče Komenského

125

=7.

2009

Škrábálková

Barbora

JAC Brno

120

=7.

2007

Dohnálková

Kateřina

JAC Brno

120

=7.

2007

Dlapalová

Adriana

ZŠ Hustopeče Nádražní

120

=10.

2007

Svobodová

Lucie

ZŠ Hustopeče Nádražní

120

=10.

2008

Poulíková

Viktorie

SK Atletika Hustopeče

120

=12.

2008

Knapková

Barbora

SK Atletika Hustopeče

115

=12.

2007

Týčová

Veronika

JAC Brno

115

14.

2009

Cvrčková

Elena

SK Atletika Hustopeče

115

=15.

2008

Pohlová

Klára

JAC Brno

110

=15. 2007 Pavlíčková Gabriela ZŠ Hustopeče Nádražní 110
17. 2007 Ševčíková Mia ZŠ Hustopeče Nádražní 110
18. 2009 Šebestová Adéla SK Atletika Hustopeče 105

MS

 

 

 

 

 

 

.