Hustopečské skákání
v češtině in English
6. a 8. února HUSTOPEČSKÉ SKÁKÁNÍ AGROTEC 2020

Records

RECORDS OF HUSTOPEČSKÉ SKÁKÁNÍ

U13 boys Daniel Kolečník, SG Brno 170 cm 1999
U15 boys Daniel Kolečník, SG Brno 201 cm 2001
U17 boys Sam Brereton, Great Britain 209 cm 2019
Junior men Jaroslav Bába, SSK Vítkovice 230 cm 2003
Men Ivan Uchov, Russia 238 cm 2011
Gianmarco Tamberi, Italy 238 cm 2016
U13 girls Jana Novotná, JAC Brno 160 cm 2012
U15 girls Eliška Buchlovská, JAC Brno 171 cm 2013
Jana Novotná, JAC Brno 171 cm 2013
U17 girls Klára Krejčiříková, AK Olymp Brno
189 cm 2019
Junior women Yaroslava Mahuchikh, Ukraine 199 cm 2019
Women Ariane Friedrich, Germany
200 cm 2009




 

ALL-TIME TOP RESULTS "HUSTOPEČSKÉ SKÁKÁNÍ" MEETING

MEN ............ WOMEN
1. Ivan UKHOV RUS 238 cm 1. Ariane FRIEDRICH GER 200 cm
1. Gianmarco TAMBERI ITA 238 cm 2. Vita PALAMAR UKR 199 cm
3. Danil LYSENKO ANA 237 cm 2. Kateryna TABASHNYK UKR 199 cm
4. Chris BAKER GBR 236 cm 2. Yaroslava MAHUCHIKH UKR 199 cm
5. Jaroslav BÁBA CZE 235 cm 5. Irina GORDEYEVA RUS 198 cm
5. Aleksey DMITRIK RUS 235 cm 6. Mariya LASICKENE (KUCHINA) RUS 197 cm
7. Linus THORNBLAD SWE 234 cm 6. Emma GREEN TREGARO SWE 197 cm
7. Marco FASSINOTTI ITA 234 cm 6. Morgan LAKE GBR 197 cm
9. Svatoslav TON CZE 233 cm 9. Blanka VLAŠIC CRO 196 cm
9. Andrey TERESHIN RUS 233 cm 9. Venelina VENEVA BUL 196 cm
11. Kyriakos IOANOU CYP 232 cm 9. Svetlana SHKOLINA RUS 196 cm
12. Giulio CIOTTI ITA 231 cm 12. Alessia TROST ITA 195 cm
12. Nicola CIOTTI ITA 231 cm 12. Olga KALITURINA RUS 195 cm
12. Andrey SILNOV RUS 231 cm 12. Iva Straková CZE 195 cm
12. Samson ONI GBR 231 cm 12. Levern SPENCER LCA 195 cm
12. Sylwester BEDNAREK POL 231 cm 16. Yekaterina KUNTSEVICH RUS 194 cm
17. Dusty JONAS USA 230 cm 16. Ana ŠIMIC CRO 194 cm
17. Alexandr SHUSTOV RUS 230 cm 16. Ruth BEITIA SPA 194 cm
17. Mutaz BARSHIM QAT 230 cm 16. Svetlana RADZIVIL UZB 194 cm
17. Erik KYNARD USA 230 cm 20. Olga KHOLOSHA UKR 193 cm
17. Andrij PROTSENKO UKR 230 cm 20. Doreen AMATA NIG 193 cm
17. Silvano CHESANI ITA 230 cm 20. Michaela HRUBÁ CZE 193 cm
17. Edgar RIVERA MEX 230 cm 23. Romana DUBNOVA CZE 192 cm
17. Matúš BUBENÍK SVK 230 cm 23. Marina AITOVA KAZ 192 cm
17. Yu WANG CHI 230 cm 23. Viktoriya KLYUGINA RUS 192 cm
26. Tomáš JANKŮ CZE 228 cm 23. Kamila LICWINKO (STEPANIUK) POL 192 cm
26. Alesandro TALLOTTI ITA 228 cm 23. Chaunté LOWE - HOWARD USA 192 cm
26. Peter HORÁK SVK 228 cm 23. Airiné PALŠYTÉ LTU 192 cm
26. Donald THOMAS BAH 228 cm
26. Mihai DONISAN ROU 228 cm
26. Trevor BARRY BAH 228 cm
26. Vasillios CONSTANTINOU CYP 228 cm
26. Maxim NEDASEKAU BLR 228 cm
26. Dzmitry NABOKAU BLR 228 cm

 

BEST INDOOR RESULTS IN THE CZECH REPUBLIC (by 31.12.2019)

 

WOMEN
202 cm Yelena SLESARENKO RUS Brno 2008
201 cm Blanka VLAŠIĆ CRO Třinec 2010
200 cm Ariane FRIEDRICH GER Hustopeče 2009
200 cm Alessia TROST ITA Vedryně 2013
200 cm Vlašić CRO Praha 2014
199 cm Viktoria PALAMAR UKR Hustopeče 2008
199 cm Friedrich GER Hustopeče 2008
199 cm Kataryna TABASHNYK UKR Hustopeče 2019
199 cm Yaroslava MAHUCHIKH UKR Hustopeče 2019
198 cm Yekaterina SAVCHENKO RUS Brno 2008
198 cm Iva STRAKOVÁ CZE Čejkovice 2008
198 cm Irina GORDEEVA RUS Hustopeče 2009
198 cm Ruth BEITIA ESP Praha 2009
198 cm Beitia ESP Brno 2010
198 cm Mariya LASICKENE (KUCHINA) RUS Třinec 2015
197 cm Zuzana HLAVOŇOVÁ CZE Praha 1999
197 cm Venelina VENEVA BUL Brno 2000
197 cm Barbora LALÁKOVÁ CZE Třinec 2008
197 cm Kuchina RUS Třinec 2011
197 cm Emma GREEN - TREGARO SWE Vedryně 2014
197 cm Kuchina RUS Hustopeče 2014
197 cm Green - Tregaro SWE Hustopeče 2014
197 cm Kuchina RUS Praha 2015
197 cm Trost ITA Praha 2015
197 cm Morgan LAKE GBR Hustopeče 2019

 

MEN
242 cm Ivan UKHOV RUS Praha 2014
238 cm Ukhov RUS Hustopeče 2011
238 cm

Gianmarco TAMBERI

ITA Hustopeče 2016
237 cm Ukhov RUS Hustopeče 2010
237 cm Danil LYSENKO ANA Hustopeče 2018
236 cm Ján ZVARA TCH Jablonec n. Nisou 1987
236 cm Ukhov RUS Hustopeče 2008
236 cm Chris BAKER GBR Hustopeče 2016
235 cm Jaroslav BÁBA CZE Hustopeče 2005
235 cm Alexey DMITRIK RUS Hustopeče 2012
235 cm Danil LYSENKO ANA Třinec 2018
234 cm Bába CZE Jablonec n. Nisou 2005
234 cm Tomáš JANKŮ CZE

Brno

2007
234 cm Linus THORNBLAD SWE Hustopeče 2008
234 cm Ukhov RUS Hustopeče 2009
234 cm Ukhov RUS Třinec 2010
234 cm Mutaz Essa Barshim QAT Vedryně 2013
234 cm Marco Fassinotti ITA Hustopeče 2015
233 cm Zvara CZE Čejkovice 1987
233 cm Svatoslav TON CZE Brno 2005
233 cm Ton CZE Hustopeče 2006
233 cm Andrey TERESHIN RUS Hustopeče 2007
233 cm T. Janků CZE Praha 2007
233 cm Ukhov RUS Třinec 2009
233 cm Dmitrik RUS Praha 2014
233 cm Tamberi ITA Třinec 2016
233 cm Sylwester BEDNAREK POL Třinec 2018