Hustopečské skákání
v češtině in English
20. ročník Hustopečského skákání 24. a 26. ledna, Memoriál Mileny Hübnerové

Records

RECORDS OF HUSTOPEČSKÉ SKÁKÁNÍ

U13 boys Daniel Kolečník, SG Brno 170 cm 1999
U15 boys Daniel Kolečník, SG Brno 201 cm 2001
U17 boys Sam Brereton, Great Britain 209 cm 2019
Junior men Jaroslav Bába, SSK Vítkovice 230 cm 2003
Men Ivan Uchov, Russia 238 cm 2011
Gianmarco Tamberi, Italy 238 cm 2016
U13 girls Jana Novotná, JAC Brno 160 cm 2012
U15 girls Eliška Buchlovská, JAC Brno 171 cm 2013
Jana Novotná, JAC Brno 171 cm 2013
U17 girls Klára Krejčiříková, AK Olymp Brno
189 cm 2019
Junior women Yaroslava Mahuchikh, Ukraine 199 cm 2019
Women Ariane Friedrich, Germany
200 cm 2009




 

ALL-TIME TOP RESULTS IN HUSTOPEČE

MEN WOMEN
1. Ivan UKHOV RUS 238 cm 1. Ariane FRIEDRICH GER 200 cm
1. Gianmarco TAMBERI ITA 238 cm 2. Vita PALAMAR
UKR 199 cm
3. Danil LYSENKO RUS 237 CM 3. Irina GORDEYEVA RUS 198 cm
4. Chris BAKER GBR 236 cm


5. Jaroslav BÁBA CZE 235 cm 4. Mariya KUCHINA
RUS 197 cm
5. Aleksey DMITRIK RUS 235 cm 4. Emma GREEN TREGARO
SWE 197 cm
7. Linus THORNBLAD SWE 234 cm
CRO 196 cm
7. Marco FASSINOTTI ITA 234 cm 6. Blanka VLAŠIC
CRO 196 cm
9. Svatoslav TON CZE 233 cm 6. Venelina VENEVA
BUL 196 cm
9. Andrey TERESHIN RUS 233 cm 6. Svetlana SHKOLINA
RUS 196 cm
11. Kyriakos IOANOU CYP 232 cm
12. Giulio CIOTTI ITA 231 cm 9. Alessia TROST
ITA 195 cm
12. Nicola CIOTTI ITA 231 cm 9. Olga KALITURINA
RUS 195 cm
12. Andrey SILNOV RUS 231 cm 9. Iva STRAKOVÁ
RUS 195 cm
12. Samson ONI GBR 231 cm 9. Levern SPENCER
LCA 195 cm
12. Sylwester BEDNAREK POL 231 cm


17. Dusty JONAS USA 230 cm


17. Aleksander SHUSTOV RUS 230 cm 13. Yekatererina KUNTSEVICH RUS 194 cm
17. Mutaz BARSHIM QAT 230 cm 13. Ana ŠIMIC CRO 194 cm
17. Erik KYNARD USA 230 cm 13. Ruth BEITIA
SPA
194 cm
17. Andrij PROTSENKO UKR 230 cm

17. Silvano CHESANI ITA 230 cm


17. Edgar RIVERA MEX 230 cm 16. Olga KHOLOSHA
UKR 193 cm
17. Matúš BUBENÍK SVK 230 cm 16. Doreen AMATA
NIG 193 cm
25. Tomáš JANKŮ CZE 228 cm 16. Michaela HRUBÁ
CZE 193 cm
25. Alesandro TALLOTTI ITA 228 cm


25. Petr HORÁK SVK 228 cm 19. Romana DUBNOVA
CZE 192 cm
25. Donald THOMAS BAH 228 cm 19. Marina AITOVA
KAZ 192 cm
25. Mihai DONISAN ROU 228 cm 19. Viktoriya KLYUGINA
RUS 192 cm
25. Trevor BARRY BAH 228 cm 19. Kamila STEPANIUK
POL 192 cm
25. Sylwester BEDNAREK POL 228 cm 19. Chaunté HOWARD LOWE
USA 192 cm
25. Vasilios CONSTANTINOU CYP 228 cm 19. Ariné PALSYTE
LTU 192 cm
25. Yu WANG CHI 228 cm 19. Morgan LAKE GBR 192 cm
25. Maksim NEDASEKAU BLR 228 cm
25.Dzmitry NABOKAU BLR 228 cm

Note: Entries in BOLD are from Hustopečské skákání 2018.

 

Best indoor results in the Czech Republic (by 31.12.2018)

MEN

2.42 Ivan Ukhov RUS Praha 2014
2.38 Ivan Ukhov RUS Hustopeče 2011
2.38 Gianmarco Tamberi ITA Hustopeče 2016
2.37 Ivan Ukhov RUS Hustopeče 2010
2.37 Danil Lysenko ANA Hustopeče 2018
2.36 Ján Zvara TCH Jablonec n. N. 1987
2.36 Ivan Ukhov RUS Hustopeče 2008
2.36 Chris Baker GBR Hustopeče 2016
2.36 Jaroslav Bába CZE Hustopeče 2005
2.35 Aleksey Dmitrik RUS Hustopeče 2012
2.35 Danil Lysenko ANA Třinec 2018
2.34 Jaroslav Bába CZE Jablonec n. N. 2005
2.34 Tomáš Janků CZE Brno 2007
2.34 Linus Thornblad SWE Hustopeče 2008
2.34 Ivan Ukhov RUS Hustopeče 2009
2.34 Ivan Ukhov RUS Třinec 2010
2.34 Mutaz Essa Barshim QAT Vendryně 2013
2.34 Marco Fassinotti ITA Hustopeče 2015
2.33 Ján Zvara TCH Čejkovice 1987
2.33 Svatoslav Ton CZE Brno 2005
2.33 Svatoslav Ton CZE Hustopeče 2006
2.33 Andrey Tereshin RUS Hustopeče 2007
2.33 Tomáš Janků CZE Praha 2007
2.33 Ivan Ukhov RUS Třinec 2009
2.33 Aleksey Dmitrik RUS Praha 2014
2.33 Gianmarco Tamberi ITA Třinec 2016
2.33 Sylwester Bednarek POL Hustopeče 2018
WOMEN
2.02 Yelena Slesarenko RUS Brno 2008
2.01 Blanka Vlašic CRO Třinec 2010
2.00 Ariane Friedrich GER Hustopeče 2009
2.00 Alessia Frost ITA Vendryně 2013
2.00 Blanka Vlašic CRO Praha 2014
1.99 Viktoria Palamar UKR Hustopeče 2008
1.99 Ariane Friedrich GER Hustopeče 2008
1.98 Yekaterina Savchenko RUS Brno 2008
1.98 Iva Straková CZE Čejkovice 2008
1.98 Irina Gordeeva RUS Hustopeče 2009
1.98 Ruth Beitia ESP Praha 2009
1.98 Ruth Beitia ESP Brno 2010
1.98 Mariya Kuchina RUS Třinec 2015
1.97 Zuzana Hlavoňová CZE Praha 1999
1.97 Venelina Veneva BUL Brno 2000
1.97 Barbora Laláková CZE Třinec 2008
1.97 Mariya Kuchina RUS Třinec 2011
1.97 Emma Green-Tregaro SWE Vendryně 2014
1.97 Mariya Kuchina RUS Hustopeče 2014
1.97 Emma Green-Tregaro SWE Hustopeče 2014
1.97 Mariya Kuchina RUS Praha 2015
1.97 Alessia Frost ITA Praha 2015