Hustopečské skákání
v češtině in English
20. ročník Hustopečského skákání 24. a 26. ledna, Memoriál Mileny Hübnerové

Event Winners

EVENT WINNERS - HUSTOPEČSKÉ SKÁKÁNÍ

 

XIX. ročník 2018

1. Danil Lysenko ANA 237 cm 1.Levern Spencer LCA 193 cm

2. Sylwester Bednarek POL 231 cm 2. Alessia Trost ITA 190 cm

3. Yu Wang CHI 228 cm 3. Morgan Lake  GBR 190 cm


XVIII. ročník 2017

1. Sylwester Bednarek    POL        230cm 1. Morgan Lake  GBR       192 cm

2. Edgar Rivera    MEX       230 cm  2. Yuliya Levchenko UKR 189cm

3. Chris Kandu    GBR       226 cm  3. Sofie Skoog SWE       186 cm

 

XVII. ročník – 2016

1. Gianmarco Tamberi ITA         238 cm                   1. Levern Spencer LCA       195 cm

2. Chris Baker                         GBR      236 cm                     2. Doreen Amata NIG        193 cm

3. Kyriakos Ioanou                  CYP       232 cm                   3. Michaela Hrubá CZE        193 cm

 

XVI. ročník – 2015

1. Marco Fassinotti ITA         234 cm                  1. Alessia Trost ITA 196 cm

2. Andrij Protsenko UKR       230 cm                  2. Ruth Beitia ESP 194 cm

3. Silvano Chesani ITA         230 cm                  3. Airine Palsyté LTU 192 cm

 

XV. ročník – 2014

1. Alexej Dmitrik RUS        232 cm                  1. Mariya Kuchina RUS        197 cm

2. Erik Kynard USA        230 cm                   2. Emma Tregaro Green SWE        197 cm

3. Donald Thomas BAH        228 cm                   3. Ana Šimić CRO        194 cm

 

XIV. ročník – 2013

1. Ivan Uchov RUS        230 cm                  1. Alessia Trost ITA         195 cm

2. Mutaz Barshim QAT 230 cm                     2. Venelina Veneva BUL        193 cm

3. Osku Torro FIN 226 cm                       3. Olena Holosha UKR       193 cm

 

XIII. ročník – 2012

1. Alexej Dmitrik RUS        235 cm 1. Svetlana Shkolina RUS        195 cm

2. Andrey Silnov RUS        231 cm                  2. Chaunté Howard-Lowe USA        193 cm

3. Oni Samson GBR       231 cm                  3. Irina Gordeyeva RUS        193 cm

3. Ivan Uchov RUS        231 cm

 

XII. ročník – 2011

1. Ivan Uchov RUS        238 cm                  1. Svetlana Shkolina RUS        196 cm

2. Alexej Dmitrik RUS        232 cm 2. Mariya Kuchina RUS        194 cm

3. Alexander Shustov RUS        230 cm                  3. Danielle Frenkel ISR          190 cm

 

XI. ročník – 2010

1. Ivan Uchov RUS 237 cm                  1. Ariane Fridrich GER        195 cm

2. Dusty Jonas USA 230 cm                  2. Svetlana Shkolina RUS        192 cm

3. Alessandro Talotti ITA 228 cm                  3. Iva Straková CZE         192 cm

 

X. ročník – 2009

1. Ivan Uchov RUS        234 cm                  1. Ariane Fridrich GER        200 cm

2. Alexandr Shustov RUS        227 cm                  2. Irina Gordeyeva RUS        198 cm

3. Jaroslav Bába CZE         227 cm                  3. Iva Straková CZE         195 cm

 

IX. ročník – 2008

1. Ivan Uchov RUS        236 cm                  1. Vita Palamar UKR       199 cm

2. Linus Thörnblad SWE        234 cm                  2. Ariane Fridrich GER        199 cm

3. Alexej Dmitrik RUS        230 cm                  3. Iva Straková CZE         195 cm

 

VIII. ročník – 2007

1. Andrey Tereshin RUS        233 cm                  1. Blanka Vlasic CRO       196 cm

2. Peter Horák SVK        227 cm                  2. Venelina Veneva BUL        196 cm

3. Victor Moaya CUB        224 cm                  3. Yekaterina Kuntsevich RUS        194 cm

 

VII. ročník – 2006

1. Svatoslav Ton CZE        233 cm                  1. Iva Straková CZE         193 cm

2. Ivan Uchov RUS        231 cm                   2. Irina Glovatskih RUS        190 cm

3. Guilio Ciotti ITA           231 cm                   3. Barbora Laláková CZE         190 cm

 

VI. ročník – 2005

1. Jaroslav Bába CZE         235 cm                  1. Olga Kaliturina RUS        195 cm

2. Jan Janků CZE         223 cm                     2. Iva Straková CZE 187 cm

3. Jurij Krymarenko UKR 223 cm                     3. Barbora Laláková CZE         187 cm

3. Stanislav Malyarenko RUS        223 cm

 

V. ročník - 2004

1. Jaroslav Bába CZE 228 cm                  1. Zuzana Hlavoňová CZE         191 cm

2. Tomáš Janků CZE         228 cm                     2. Barbora Laláková CZE         188 cm

3. Jan Janků CZE         220 cm                   3. Romana Dubnova CZE         185 cm

 

IV. ročník – 2003

1. Jaroslav Bába CZE         222 cm*               1. Zuzana Hlavoňová CZE         190 cm

2. Jiří Křehula CZE         218 cm                  2. Bernadet Bódi HUN         187 cm

2. Dalibor Hon CZE         218 cm                  3. Iva Straková CZE         187 cm

* J.Bába v soutěži juniorů překonal 230 cm


III. ročník – 2002

1. Svatoslav Ton CZE         227 cm                  1. Renáta Medgyesová SVK        183 cm

2. Tomáš Janků CZE         227 cm                  2. Inge Janků CZE        180 cm

3. Jiří Křehula CZE         220 cm                  3. Diana Lázníčková SVK        180 cm

3. Jan Janků CZE         220 cm

 

II. ročník - 2001

1. Jan Janků CZE         221 cm                  1. Kateřina Korčová CZE         175 cm

2. Jiří Křehula CZE         218 cm                   2. Romana Dubnova CZE         170 cm

3. Luboš Benko SVK        214 cm 3. Radka Vaňková CZE         165 cm

 

I. ročník - 1999

1. Jan Janků CZE         217 cm

2. Valentin Dubnov MOL        214 cm

3. Dalibor Hon CZE         211 cm